65 000 €
4643 €/m²
Property 66059 photo 1
Property 66059 photo 2
Property 66059 photo 3
Property 66059 photo 4
Property 66059 photo 5
Property 66059 photo 6
Property 66059 photo 7
Property 66059 photo 8
Property 66059 photo 9
Property 66059 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5600 m
  • Разстояние до край. град: 29 km
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 14 кв.м на о-в Корфу. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, градина.

Продажба
95 000 € 2567 €/m²
  • Обектен код 44335
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
89 783 € 1575 €/m²
  • Обектен код 44426
  • Квадратура 57 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
75 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65826
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
95 000 € 1938 €/m²
  • Обектен код 65886
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
65 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 66059
  • Квадратура 14 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин