Продажба - Таунхаус 65 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония Никити
280 000 €
4308 €/m²
Property 66062 photo 1
Property 66062 photo 2
Property 66062 photo 3
Property 66062 photo 4
Property 66062 photo 5
Property 66062 photo 6
Property 66062 photo 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 170 m
  • Разстояние до летището: 88 km

Услуги

  • паркинг
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 65 кв.м в Ситония (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Loft и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, отопление.

Продажба
400 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 59831
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 1833 €/m²
  • Обектен код 59969
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
310 000 € 300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 60031
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 1300 €/m²
  • Обектен код 60410
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 60672
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 60726
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
285 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 62444
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2869 €/m²
  • Обектен код 62773
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин