Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Details

  • Брой стаи: 3
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Склад
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 91 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С

Подобни обекти

Инвестиции Продажба
70 000 € 853 €/m²
  • Обектен код 35576
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 4
Инвестиции Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 49389
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 1707 €/m²
  • Обектен код 62395
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Инвестиции Продажба
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Обектен код 63116
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 1272 €/m²
  • Обектен код 64565
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
72 000 € 2057 €/m²
  • Обектен код 64703
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
72 000 € 2057 €/m²
  • Обектен код 64770
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
68 000 € 1172 €/m²
  • Обектен код 64962
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
68 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 65527
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65528
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин