155 000 €
2500 €/m²
Property 66066 photo 1
Property 66066 photo 2
Property 66066 photo 3
Property 66066 photo 4
Property 66066 photo 5
Property 66066 photo 6
Property 66066 photo 7
Property 66066 photo 8
Property 66066 photo 9
Property 66066 photo 10
Property 66066 photo 11
Property 66066 photo 12
Property 66066 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1958
  • Година на обновяване: 2003
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 820 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 62 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
220 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 50492
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
165 000 € 916 €/m²
  • Обектен код 50635
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
215 000 € 2828 €/m²
  • Обектен код 50642
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 1894 €/m²
  • Обектен код 51269
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
178 000 € 1561 €/m²
  • Обектен код 51771
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 51795
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 3082 €/m²
  • Обектен код 52255
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
168 000 € 2507 €/m²
  • Обектен код 52296
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 1016 €/m²
  • Обектен код 52331
  • Квадратура 187 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
200 000 € 1769 €/m²
  • Обектен код 53236
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин