Продажба - Къща 103 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Катерини Epektasi Euaggelikon
88 000 €
854 €/m²
Property 66093 photo 1
Property 66093 photo 2
Property 66093 photo 3
Property 66093 photo 4
Property 66093 photo 5
Property 66093 photo 6
Property 66093 photo 7
Property 66093 photo 8
Property 66093 photo 9
Property 66093 photo 10
Property 66093 photo 11
Property 66093 photo 12
Property 66093 photo 13
Property 66093 photo 14
Property 66093 photo 15
Property 66093 photo 16
Property 66093 photo 17

Details

  • Година на строителство: 1993
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 85 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 103 кв.м на Олимпийската Ривиера. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: райграс.

Продава се просторна къща с чиста жилищна площ от 103 кв.м., разположена върху парцел от 240 кв.м., в град Катерини. Отличен избор както за постоянно живеене, така и за инвестиция, с възможност за завършване на интериора според личните предпочитания на новия собственик.

Имотът се намира в спокоен и удобен район на града, с бърз достъп до цялата необходима инфраструктура — супермаркети, магазини, училища, кафенета, аптеки и обществен транспорт.

Характеристики на имота:

  • Чиста жилищна площ: 103 кв.м.
  • Парцел: 240 кв.м.
  • Възможност за изграждане на допълнителен етаж
  • Собствен двор и външно пространство
  • Общ вход към двора за две къщи
  • Изцяло изградена електрическа инсталация
  • Монтирани ВиК инсталации за баня, кухня и отоплителна система
  • Мраморен под в дневната
  • Теракот в останалите помещения
  • PVC дограма с двоен стъклопакет и щори

Предимства на имота:

  • Възможност за довършване и обзавеждане по собствен вкус
  • Отличен инвестиционен потенциал с възможност за разширение
  • Много добро съотношение между локация, площ и бъдеща стойност
  • Удобно местоположение в града
  • Подходящ както за постоянно живеене, така и за отдаване под наем или препродажба след завършване

Имот с голям потенциал, идеален за хора, които търсят възможност да създадат дом според собствените си нужди и стил.

Продажба
100 000 € 543 €/m²
  • Обектен код 58438
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
120 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 58936
  • Квадратура 65 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
130 000 € 1326 €/m²
  • Обектен код 59262
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 850 €/m²
  • Обектен код 60048
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
100 000 € 555 €/m²
  • Обектен код 60087
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
120 000 € 638 €/m²
  • Обектен код 60756
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
118 000 € 1573 €/m²
  • Обектен код 62041
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
80 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 62779
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 812 €/m²
  • Обектен код 63318
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
120 000 € 100 000 € 657 €/m²
  • Обектен код 63565
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин