135 000 €
1875 €/m²
Property 66094 photo 1
Property 66094 photo 2
Property 66094 photo 3
Property 66094 photo 4
Property 66094 photo 5
Property 66094 photo 6
Property 66094 photo 7
Property 66094 photo 8
Property 66094 photo 9

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 72 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
110 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 61150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
115 000 € 4259 €/m²
  • Обектен код 61319
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
По запитване
  • Обектен код 61643
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
175 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 61716
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 61730
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 61925
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
173 000 € 4552 €/m²
  • Обектен код 62011
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Обектен код 62216
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 3609 €/m²
  • Обектен код 62218
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 62347
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин