260 000 €
4906 €/m²
Property 66095 photo 1
Property 66095 photo 2
Property 66095 photo 3
Property 66095 photo 4
Property 66095 photo 5
Property 66095 photo 6
Property 66095 photo 7
Property 66095 photo 8
Property 66095 photo 9
Property 66095 photo 10
Property 66095 photo 11
Property 66095 photo 12

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 650 m

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 53 кв.м в Кавала в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

В Перигиали, Кавала, само на 600 метра от морето, се изгражда модерен и отличителен жилищен проект, който съчетава комфорт, качествено строителство и усещане за уединение в една внимателно проектирана и напълно организирана жилищна среда.

Комплексът се развива върху парцел от 2,5 декара и се състои от 24 модерни апартамента, като завършването му се очаква в края на 2027 година. Концепцията на проекта е базирана на простор, големи общи части и висока естетика, създавайки усещане за живот в модерен resort комплекс.

Външните пространства ще включват впечатляващ общ басейн, красиво озеленена градина с тревни площи, перголи и зони за отдих с шезлонги, а на покрива ще бъде изграден специален roof garden с открита атмосфера и приятна обстановка за релакс и почивка. Достъпът до комплекса ще бъде чрез частен вход с дистанционно управляема врата, осигуряваща сигурност и удобство за живущите.

Сградата ще разполага с асансьор, а всеки апартамент ще има собствено складово помещение и подземно паркомясто в затворен гараж с автоматична гаражна врата. Специално внимание е отделено както на качеството на строителството, така и на енергийната ефективност, с PVC дограма и енергийно ефективни двойни стъкла, соларен бойлер за топла вода и термопомпена система, свързана с fan coil, за ефективно отопление и охлаждане през цялата година.

Един модерен и внимателно проектиран проект, който представлява отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция, тъй като апартаментите отговарят на условията за получаване на Golden Visa при инвестиция от 250 000 евро, без минимално изискване за площ на имота.

Продажба
230 000 € 2705 €/m²
  • Обектен код 61903
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2976 €/m²
  • Обектен код 61904
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2987 €/m²
  • Обектен код 61912
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 3214 €/m²
  • Обектен код 61997
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3452 €/m²
  • Обектен код 62022
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 3475 €/m²
  • Обектен код 62024
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 3841 €/m²
  • Обектен код 62083
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
209 900 € 3279 €/m²
  • Обектен код 62937
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
286 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 65065
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
334 000 € 4394 €/m²
  • Обектен код 65067
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин