75 000 €
2083 €/m²
Property 66113 photo 1
Property 66113 photo 2
Property 66113 photo 3
Property 66113 photo 4
Property 66113 photo 5
Property 66113 photo 6
Property 66113 photo 7
Property 66113 photo 8
Property 66113 photo 9
Property 66113 photo 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1974
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 36 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
75 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 64282
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
65 000 € 2166 €/m²
  • Обектен код 64439
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
76 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 64440
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 2175 €/m²
  • Обектен код 64441
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 1581 €/m²
  • Обектен код 64442
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Обектен код 64456
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Обектен код 64500
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1492 €/m²
  • Обектен код 64511
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
63 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 64564
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 1272 €/m²
  • Обектен код 64565
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин