Продажба - Апартамент 50 m² на Пелопонес

Гърция Пелопонисос Арголида Краниди Порточели
250 000 €
5000 €/m²
Property 66114 photo 1
Property 66114 photo 2
Property 66114 photo 3
Property 66114 photo 4
Property 66114 photo 5
Property 66114 photo 6
Property 66114 photo 7
Property 66114 photo 8
Property 66114 photo 9
Property 66114 photo 10
Property 66114 photo 11
Property 66114 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 206 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м на Пелопонес. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, отопление, алармена система.

Продажба
320 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 60618
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
225 000 € 3515 €/m²
  • Обектен код 61375
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 61388
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 63502
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 63512
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 63968
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 66114
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин