320 000 €
3556 €/m²
Property 66117 photo 1
Property 66117 photo 2

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1956
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор.

Продажба
270 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52533
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 54691
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
266 000 € 2742 €/m²
  • Обектен код 62059
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3466 €/m²
  • Обектен код 64478
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 3840 €/m²
  • Обектен код 65005
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
260 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 65434
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 4416 €/m²
  • Обектен код 65758
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 4821 €/m²
  • Обектен код 65763
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
265 000 € 3630 €/m²
  • Обектен код 65900
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин