Property 66118 photo 1
Property 66118 photo 2
Property 66118 photo 3
Property 66118 photo 4
Property 66118 photo 5
Property 66118 photo 6
Property 66118 photo 7
Property 66118 photo 8
Property 66118 photo 9
Property 66118 photo 10
Property 66118 photo 11
Property 66118 photo 12
Property 66118 photo 13
Property 66118 photo 14
Property 66118 photo 15
Property 66118 photo 16
Property 66118 photo 17
Property 66118 photo 18
Property 66118 photo 19
Property 66118 photo 20
Property 66118 photo 21
Property 66118 photo 22
Property 66118 photo 23
Property 66118 photo 24

Details

  • Година на строителство: 1995
  • Отопление: друг
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Access
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба мезонет с площ 200 кв.м в Солун. Мезонет има фронтално изложение. CИмотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
220 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 59816
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
179 000 € 1845 €/m²
  • Обектен код 59893
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 2113 €/m²
  • Обектен код 59894
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 2113 €/m²
  • Обектен код 60003
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 61737
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
185 000 € 2176 €/m²
  • Обектен код 62260
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 63135
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
179 000 € 2632 €/m²
  • Обектен код 64171
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
173 000 € 1730 €/m²
  • Обектен код 65783
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 944 €/m²
  • Обектен код 65951
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин