Продажба - Къща 100 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Дион Вронту
130 000 €
1300 €/m²
Property 66122 photo 1
Property 66122 photo 2
Property 66122 photo 3
Property 66122 photo 4
Property 66122 photo 5
Property 66122 photo 6
Property 66122 photo 7
Property 66122 photo 8
Property 66122 photo 9
Property 66122 photo 10
Property 66122 photo 11
Property 66122 photo 12
Property 66122 photo 13
Property 66122 photo 14
Property 66122 photo 15
Property 66122 photo 16
Property 66122 photo 17
Property 66122 photo 18
Property 66122 photo 19
Property 66122 photo 20
Property 66122 photo 21
Property 66122 photo 22
Property 66122 photo 23

Details

  • Година на строителство: 1983
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 11000 m
  • Разстояние до летището: 100 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 100 кв.м на Олимпийската Ривиера. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, хол, една баня, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
150 000 € 1764 €/m²
  • Обектен код 24646
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 1857 €/m²
  • Обектен код 29500
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 1850 €/m²
  • Обектен код 33873
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
130 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 35300
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
175 000 € 603 €/m²
  • Обектен код 36723
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
140 000 € 1060 €/m²
  • Обектен код 37750
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
120 000 € 705 €/m²
  • Обектен код 40073
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1118 €/m²
  • Обектен код 48773
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
165 000 € 1269 €/m²
  • Обектен код 49582
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
110 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 49913
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин