Продажба - Таунхаус 100 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Скала Фуркас
390 000 €
3900 €/m²
Property 66128 photo 1
Property 66128 photo 2
Property 66128 photo 3
Property 66128 photo 4
Property 66128 photo 5
Property 66128 photo 6
Property 66128 photo 7
Property 66128 photo 8
Property 66128 photo 9
Property 66128 photo 10
Property 66128 photo 11
Property 66128 photo 12
Property 66128 photo 13
Property 66128 photo 14
Property 66128 photo 15
Property 66128 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 88 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 100 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, райграс, складово помещение.

Продажба
400 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 145
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 3360 €/m²
  • Обектен код 1380
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 2299 €/m²
  • Обектен код 4222
  • Квадратура 187 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
410 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 7638
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 4523 €/m²
  • Обектен код 8527
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2535 €/m²
  • Обектен код 12426
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 2814 €/m²
  • Обектен код 32432
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
410 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 58337
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3166 €/m²
  • Обектен код 58460
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 63641
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин