225 000 €
3125 €/m²
Property 66129 photo 1
Property 66129 photo 2
Property 66129 photo 3
Property 66129 photo 4
Property 66129 photo 5
Property 66129 photo 6
Property 66129 photo 7
Property 66129 photo 8
Property 66129 photo 9
Property 66129 photo 10
Property 66129 photo 11
Property 66129 photo 12
Property 66129 photo 13
Property 66129 photo 14

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1962
  • Година на обновяване: 2011
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 72 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
250 000 € 3731 €/m²
  • Обектен код 64595
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
325 000 € 3735 €/m²
  • Обектен код 64810
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3623 €/m²
  • Обектен код 64952
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3676 €/m²
  • Обектен код 65003
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 3840 €/m²
  • Обектен код 65005
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 4202 €/m²
  • Обектен код 65070
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
330 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65148
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 65292
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
280 000 € 1904 €/m²
  • Обектен код 65398
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
260 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 65434
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин