69 000 €
986 €/m²
Property 66132 photo 1
Property 66132 photo 2
Property 66132 photo 3
Property 66132 photo 4
Property 66132 photo 5
Property 66132 photo 6
Property 66132 photo 7
Property 66132 photo 8
Property 66132 photo 9
Property 66132 photo 10
Property 66132 photo 11
Property 66132 photo 12
Property 66132 photo 13
Property 66132 photo 14
Property 66132 photo 15
Property 66132 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: друг
  • Условие: Стара сграда
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Access
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 70 кв.м в област Солун. Къщата и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, градина, райграс.

Продажба
96 000 € 857 €/m²
  • Обектен код 52570
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
65 000 € 477 €/m²
  • Обектен код 58254
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
60 000 € 1333 €/m²
  • Обектен код 61723
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
80 000 € 1025 €/m²
  • Обектен код 64419
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
60 000 € 857 €/m²
  • Обектен код 64537
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
62 000 € 826 €/m²
  • Обектен код 64852
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
72 000 € 1107 €/m²
  • Обектен код 64854
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
69 000 € 985 €/m²
  • Обектен код 66132
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин