Продажба - Апартамент 47 m² в Халкидики

Гърция Македония Халкидики Nea Propontida Неа Плагия
140 000 €
2979 €/m²
Property 66139 photo 1
Property 66139 photo 2
Property 66139 photo 3
Property 66139 photo 4
Property 66139 photo 5
Property 66139 photo 6
Property 66139 photo 7
Property 66139 photo 8
Property 66139 photo 9
Property 66139 photo 10
Property 66139 photo 11
Property 66139 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в Халкидики. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти.

Продажба
125 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 62423
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 62793
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 63373
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 63383
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
125 000 € 2232 €/m²
  • Обектен код 63713
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 2321 €/m²
  • Обектен код 63714
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2327 €/m²
  • Обектен код 63715
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 63716
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63733
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
128 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 65698
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин