495 000 €
2380 €/m²
Property 66145 photo 1
Property 66145 photo 2
Property 66145 photo 3
Property 66145 photo 4
Property 66145 photo 5
Property 66145 photo 6
Property 66145 photo 7
Property 66145 photo 8
Property 66145 photo 9
Property 66145 photo 10
Property 66145 photo 11
Property 66145 photo 12
Property 66145 photo 13
Property 66145 photo 14
Property 66145 photo 15
Property 66145 photo 16
Property 66145 photo 17
Property 66145 photo 18
Property 66145 photo 19
Property 66145 photo 20
Property 66145 photo 21
Property 66145 photo 22
Property 66145 photo 23
Property 66145 photo 24

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2005
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: B
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 14360 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 208 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
550 000 € 2244 €/m²
  • Обектен код 16355
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
472 000 € 2622 €/m²
  • Обектен код 18107
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 1379 €/m²
  • Обектен код 19026
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
525 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 23786
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
400 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 25497
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 18000 m
Продажба
650 000 € 2031 €/m²
  • Обектен код 25949
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 1909 €/m²
  • Обектен код 30107
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
610 000 € 2652 €/m²
  • Обектен код 30168
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
425 000 € 1475 €/m²
  • Обектен код 35101
  • Квадратура 288 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 1444 €/m²
  • Обектен код 35102
  • Квадратура 277 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин