65 000 €
591 €/m²
Property 66150 photo 1
Property 66150 photo 2
Property 66150 photo 3
Property 66150 photo 4
Property 66150 photo 5
Property 66150 photo 6
Property 66150 photo 7
Property 66150 photo 8
Property 66150 photo 9
Property 66150 photo 10
Property 66150 photo 11
Property 66150 photo 12
Property 66150 photo 13
Property 66150 photo 14
Property 66150 photo 15
Property 66150 photo 16
Property 66150 photo 17
Property 66150 photo 18
Property 66150 photo 19
Property 66150 photo 20
Property 66150 photo 21
Property 66150 photo 22
Property 66150 photo 23
Property 66150 photo 24
Property 66150 photo 25

Details

  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2003
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 25000 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 110 кв.м в Солун. Партер и се състои от хол с кухня. Semi-first floor и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
80 000 € 1230 €/m²
  • Обектен код 59578
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1051 €/m²
  • Обектен код 64819
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
55 000 € 1222 €/m²
  • Обектен код 65694
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
94 000 € 2292 €/m²
  • Обектен код 65904
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Препоръчваме Продажба
69 000 € 985 €/m²
  • Обектен код 66132
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
65 000 € 590 €/m²
  • Обектен код 66150
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин