Property 66159 photo 1
Property 66159 photo 2
Property 66159 photo 3
Property 66159 photo 4
Property 66159 photo 5
Property 66159 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 24 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Подобни обекти

Инвестиции Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 49389
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Инвестиции Продажба
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Обектен код 63116
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 64282
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 1272 €/m²
  • Обектен код 64565
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
72 000 € 2057 €/m²
  • Обектен код 64703
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
72 000 € 2057 €/m²
  • Обектен код 64770
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
70 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65528
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
75 000 € 641 €/m²
  • Обектен код 65856
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин