Property 64767 photo 1
Property 64767 photo 2
Property 64767 photo 3
Property 64767 photo 4
Property 64767 photo 5
Property 64767 photo 6
Property 64767 photo 7
Property 64767 photo 8
Property 64767 photo 9
Property 64767 photo 10
Property 64767 photo 11
Property 64767 photo 12
Property 64767 photo 13
Property 64767 photo 14
Property 64767 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2009
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Wifi
  • Access
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 33 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една трапезария, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Подобни обекти

Инвестиции Продажба
105 000 € 1381 €/m²
  • Обектен код 57156
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 3620 €/m²
  • Обектен код 61890
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 63909
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 64658
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
102 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65281
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65508
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 65572
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
108 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65854
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин