Продажба - Апартамент 85 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Запад Илион Палатиани
183 000 €
2153 €/m²
Property 66163 photo 1
Property 66163 photo 2
Property 66163 photo 3
Property 66163 photo 4
Property 66163 photo 5
Property 66163 photo 6
Property 66163 photo 7
Property 66163 photo 8
Property 66163 photo 9
Property 66163 photo 10
Property 66163 photo 11
Property 66163 photo 12
Property 66163 photo 13
Property 66163 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1985
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, тенти, отопление, складово помещение.

Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 63912
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 4035 €/m²
  • Обектен код 64124
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 65017
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 65080
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3250 €/m²
  • Обектен код 65180
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2210 €/m²
  • Обектен код 65273
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5625 €/m²
  • Обектен код 65318
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 65371
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 65401
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин