520 000 €
4333 €/m²
Property 6744 photo 1
Property 6744 photo 2
Property 6744 photo 3
Property 6744 photo 4
Property 6744 photo 5
Property 6744 photo 6
Property 6744 photo 7
Property 6744 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1981
  • Година на обновяване: 2008
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 120 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, градина.

Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
530 000 € 1827 €/m²
  • Обектен код 14276
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
500 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 14848
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 19405
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 19544
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
490 000 € 2969 €/m²
  • Обектен код 20949
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 21704
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
760 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 22807
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 23036
  • Квадратура 276 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин