700 000 €
2188 €/m²
Property 8142 photo 1
Property 8142 photo 2
Property 8142 photo 3
Property 8142 photo 4
Property 8142 photo 5
Property 8142 photo 6
Property 8142 photo 7
Property 8142 photo 8
Property 8142 photo 9
Property 8142 photo 10
Property 8142 photo 11
Property 8142 photo 12
Property 8142 photo 13
Property 8142 photo 14
Property 8142 photo 15
Property 8142 photo 16
Property 8142 photo 17
Property 8142 photo 18
Property 8142 photo 19
Property 8142 photo 20
Property 8142 photo 21
Property 8142 photo 22
Property 8142 photo 23

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 320 кв.м в Атика. сутерен и се състои от 3 складови помещения. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, едно складово помещение. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, райграс, складово помещение.

Продажба
900 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 3989
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 3999
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 7177
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Обектен код 10777
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
980 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 13074
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
960 000 € 3542 €/m²
  • Обектен код 13556
  • Квадратура 271 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
950 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 14724
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 820 000 € 2733 €/m²
  • Обектен код 16541
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин