71 имоти в 5 страници

Продажба
200 000 € 180 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 13009
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 56 €/m²
  • Обектен код 21312
  • Квадратура 8000 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 414 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 44982
  • Квадратура 707 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
367 500 € 1775 €/m²
  • Обектен код 4437
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 250 000 € 178 €/m²
  • Обектен код 5796
  • Квадратура 7000 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
500 000 € 51 €/m²
  • Обектен код 5920
  • Квадратура 9780 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
525 000 € 452 €/m²
  • Обектен код 5924
  • Квадратура 1160 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Обектен код 5935
  • Квадратура 7700 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
8 500 000 € 6 500 000 € 274 €/m²
  • Обектен код 6408
  • Квадратура 23688 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Обектен код 6860
  • Квадратура 397 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
580 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 7520
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 8118
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 1 100 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 9376
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 8

Имот в Каливия Торикоу, Гърция

Каливия Торикоу е едно от най-привлекателните места за недвижими имоти в Атика, Гърция. Разположенa само на кратко пътуване от Атина и близо до известното крайбрежие на Атинската ривиера, тази бързо развиваща се зона съчетава спокойното предградско ежедневие с лесен достъп до морето, модерна инфраструктура и удобства през цялата година.

Защо да купите имот в Каливия Торикоу

Недвижимите имоти в Каливия Торикоу предлагат отлично съотношение цена/качество в сравнение с централна Атина и по-утвърдените морски курорти. Купувачите могат да открият:

  • Просторни семейни къщи с частни дворове и басейни
  • Модерни апартаменти в близост до магазини, училища и услуги
  • Луксозни вили близо до плажа и крайбрежния път
  • Парцелa земя, идеални за изграждане на персонализиран ваканционен дом

Регионът е предпочитан както от гръцки, така и от международни купувачи, благодарение на мекaта климa, природната красота и силния дългосрочен потенциал за инвестиции.

Локация и начин на живот

Каливия Торикоу се намира в Източна Атика, в община Сароникос. Жителите се възползват от бърз достъп до:

  • Плажовете на Лагониси, Саронида и Анавиcос
  • Центъра на Атина чрез Attiki Odos и крайбрежни булеварди
  • Международното летище на Атина, обикновено в рамките на 20–30 минути
  • Магазини, супермаркети, таверни и кафенета, отворени през цялата година

Районът е идеален за семейства, пенсионери и професионалисти, които искат по-спокоен ежедневен живот, без да се отказват от градските удобства. Много имоти предлагат гледка към морето, големи тераси и открити пространства, перфектни за средиземноморски начин на живот.