Property 64787 photo 1
Property 64787 photo 2
Property 64787 photo 3
Property 64787 photo 4
Property 64787 photo 5
Property 64787 photo 6
Property 64787 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 78 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една трапезария, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 23302
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 23685
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 1233 €/m²
  • Обектен код 23753
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 24990
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
460 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 26999
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
410 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 29321
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
380 000 € 1979 €/m²
  • Обектен код 32747
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин