Продават

Продажба - Апартамент 170 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община
По запитване
Property 701 photo 1
Property 701 photo 2
Property 701 photo 3
Property 701 photo 4
Property 701 photo 5
Property 701 photo 6
Property 701 photo 7
Property 701 photo 8
Property 701 photo 9
Property 701 photo 10
Property 701 photo 11
Property 701 photo 12
Property 701 photo 13
Property 701 photo 14
Property 701 photo 15
  • Обектен код 701
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 170 m²
  • Област Солун
  • Информация Солун - Община (Солун)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 8
  • Етаж: 7 етаж
  • Брой стаи: 4: гостиная, кухня, 3 спальные, ванная, туалет, огромная веранда
  • Други удобства: отопление, кондиционер, тенд на веранде, дорогая классическая мебель, отдельная studio на крыше, кладовая на цокальном этаже
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • Гледка към морето
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 170 кв.м в Солун. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, cградата има асансьор.

Продажба
142 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 65852
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
109 000 € 3892 €/m²
  • Обектен код 65853
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
108 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65854
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
75 000 € 641 €/m²
  • Обектен код 65856
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
110 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 65864
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65866
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Наем
от 450 € /на месец 15 €/m²
  • Обектен код 65877
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Препоръчваме Продажба
265 000 € 3630 €/m²
  • Обектен код 65900
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин