Продават

Продажба - Таунхаус 120 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Неа Скиони
По запитване
Property 734 photo 1
Property 734 photo 2
Property 734 photo 3
Property 734 photo 4
Property 734 photo 5
Property 734 photo 6
Property 734 photo 7
Property 734 photo 8
Property 734 photo 9
Property 734 photo 10
Property 734 photo 11
Property 734 photo 12
Property 734 photo 13
Property 734 photo 14
Property 734 photo 15
Property 734 photo 16
Property 734 photo 17
Property 734 photo 18
Property 734 photo 19
Property 734 photo 20
Property 734 photo 21
Property 734 photo 22
Property 734 photo 23
Property 734 photo 24
Property 734 photo 25
Property 734 photo 26
Property 734 photo 27
Property 734 photo 28
Property 734 photo 29
Property 734 photo 30
Property 734 photo 31
Property 734 photo 32
Property 734 photo 33
Property 734 photo 34
Property 734 photo 35
Property 734 photo 36
Property 734 photo 37
Property 734 photo 38

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2006
  • Плаж: песчано-галечный
  • Брой стаи: 4: гостиная с кухней, 3 спальные, ванная, душевая, веранда, балконы и кладовая
  • Отопление: дизел
  • Други удобства: отопление
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 90 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 120 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, тенти, паркомясто, отопление.

Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 63492
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
234 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 63592
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 2712 €/m²
  • Обектен код 63593
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 63641
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 4083 €/m²
  • Обектен код 63651
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 63699
  • Квадратура 126 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 64070
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
115 000 € 3026 €/m²
  • Обектен код 64214
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
400 000 € 4081 €/m²
  • Обектен код 64298
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 65383
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин