Продават

Продажба - Вила 120 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Пефкохори
По запитване
Property 7361 photo 1
Property 7361 photo 2
Property 7361 photo 3
Property 7361 photo 4
Property 7361 photo 5
Property 7361 photo 6
Property 7361 photo 7
Property 7361 photo 8
Property 7361 photo 9
Property 7361 photo 10
Property 7361 photo 11
Property 7361 photo 12
Property 7361 photo 13

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 94 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 120 кв.м в Касандра (Халкидики). Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, алармена система.

Продажба
1 350 000 € 1 100 000 € 4680 €/m²
  • Обектен код 35372
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
620 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 40133
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 3095 €/m²
  • Обектен код 45724
  • Квадратура 210 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
650 000 € 3095 €/m²
  • Обектен код 45728
  • Квадратура 210 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 200 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 45729
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 200 000 € 10434 €/m²
  • Обектен код 46847
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Обектен код 47757
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
510 000 € 4722 €/m²
  • Обектен код 47794
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 48923
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
620 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 49745
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин