Продават

Продажба - Таунхаус 100 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Пефкохори
210 000 €
2100 €/m²
Property 747 photo 1
Property 747 photo 2
Property 747 photo 3
Property 747 photo 4
Property 747 photo 5
Property 747 photo 6
Property 747 photo 7
Property 747 photo 8
Property 747 photo 9
Property 747 photo 10
Property 747 photo 11
Property 747 photo 12
Property 747 photo 13

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2007
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 4
  • Други удобства: кладовая, двойное остекление
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 94 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 100 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
290 000 € 2589 €/m²
  • Обектен код 31242
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
230 000 € 2169 €/m²
  • Обектен код 32756
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2434 €/m²
  • Обектен код 52949
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1533 €/m²
  • Обектен код 56169
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 220 000 € 2933 €/m²
  • Обектен код 57320
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 58329
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 60333
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 60924
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3372 €/m²
  • Обектен код 62184
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
295 000 € 3687 €/m²
  • Обектен код 62791
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин