Продават

Продажба - Вила 150 m² на Крит

Гърция Крит Префектура Ираклио
800 000 €
5333 €/m²
Property 776 photo 1
Property 776 photo 2
Property 776 photo 3
Property 776 photo 4
Property 776 photo 5
Property 776 photo 6
Property 776 photo 7
Property 776 photo 8
Property 776 photo 9
Property 776 photo 10
Property 776 photo 11
Property 776 photo 12
Property 776 photo 13
Property 776 photo 14
Property 776 photo 15
  • Обектен код 776
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 150 m²
  • Площ на участък 500 m²
  • Област о/в Крит
  • Информация Префектура Ираклио (Крит)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Плаж: песчано-галичный
  • Брой стаи: 4: 1 этаж: 3 спальные комнаты, ванная. 2 этаж: гостиная, кухня, столовая, ванная
  • Други удобства: Индивидуальное отопление, солнечные панели для подогрева воды, барбекю, бассейн
  • разстояние до морето: 500 m

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 150 кв.м на Крит. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 23706
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 000 000 € 950 000 € 2199 €/m²
  • Обектен код 27059
  • Квадратура 432 m²
  • Брой стаи 7
Препоръчваме Продажба
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 30410
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Обектен код 37830
  • Квадратура 170 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
900 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 37962
  • Квадратура 130 m²
  • Разстояние до морето 2900 m
Продажба
960 000 € 2526 €/m²
  • Обектен код 38249
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Обектен код 40138
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Обектен код 40518
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Обектен код 43802
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 47133
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин