Продават
450 000 €
1875 €/m²
Property 815 photo 1
Property 815 photo 2
Property 815 photo 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 6: 0 и 1 этаж - по 3спальни, 2 ванных, кухня, салон
  • Други удобства: барбекю, автономное отопление, кондиционеры, солнечный нагреватель воды, складское помещение
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 110 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 240 кв.м в Лутраки. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина.

Продажба
480 000 € 370 000 € 1608 €/m²
  • Обектен код 4064
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
375 000 € 2343 €/m²
  • Обектен код 11406
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 13160
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 17772
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
400 000 € 2439 €/m²
  • Обектен код 19273
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
670 000 € 1781 €/m²
  • Обектен код 38877
  • Квадратура 376 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин