Продават
По запитване
Property 8209 photo 1
Property 8209 photo 2
Property 8209 photo 3
Property 8209 photo 4
Property 8209 photo 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 70 кв.м на о-в Корфу. сутерен и се състои от хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от 2 спални. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Имотът е резервиран!

Продажба
480 000 € 2296 €/m²
  • Обектен код 36677
  • Квадратура 209 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
160 000 € 727 €/m²
  • Обектен код 37485
  • Квадратура 220 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
20 000 € 222 €/m²
  • Обектен код 37871
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
25 000 € 277 €/m²
  • Обектен код 37880
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 2600 m
Продажба
200 000 € 769 €/m²
  • Обектен код 38345
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
85 000 € 708 €/m²
  • Обектен код 38756
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
600 000 € 2068 €/m²
  • Обектен код 38919
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
250 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 38935
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
65 000 € 955 €/m²
  • Обектен код 38964
  • Квадратура 68 m²
  • Разстояние до морето 6500 m
Продажба
30 000 € 857 €/m²
  • Обектен код 39317
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин