Продават

Продажба - Апартамент 130 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Посейди
По запитване
Property 827 photo 1
Property 827 photo 2
Property 827 photo 3
Property 827 photo 4
Property 827 photo 5
Property 827 photo 6
Property 827 photo 7
Property 827 photo 8
Property 827 photo 9

Details

  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 4: зал с кухней, 2 спальные, ванная, подвал 50 кв.м. с большой комнатой (пригодна для проживания) и ванной.
  • Други удобства: Возможно построить бассейн (входит в стоимость). Отопление, мебель
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 69 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 130 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
210 000 € 3230 €/m²
  • Обектен код 43212
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 48392
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 3203 €/m²
  • Обектен код 50067
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 51336
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
160 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 51337
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
210 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 54821
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 56096
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
125 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 56636
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 56866
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 58395
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин