560 000 €
2800 €/m²
Property 8670 photo 1
Property 8670 photo 2
Property 8670 photo 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2010
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 5: гостиная, кухня, 4 спальные, 3 санузла (2 с ванной, 1 с душевой), 1 кладовое помещение
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 7700 m
  • Разстояние до летището: 2 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 200 кв.м в област Солун. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
590 000 € 1404 €/m²
  • Обектен код 49259
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
535 000 € 4022 €/m²
  • Обектен код 40626
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 1465 €/m²
  • Обектен код 45219
  • Квадратура 546 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
490 000 € 1814 €/m²
  • Обектен код 51881
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 1964 €/m²
  • Обектен код 43329
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
800 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 35357
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 3239
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
480 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 63817
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин