Продажба - Бизнес 1500 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 9297 photo 1
Property 9297 photo 2
Property 9297 photo 3
Property 9297 photo 4
Property 9297 photo 5
Property 9297 photo 6
Property 9297 photo 7
Property 9297 photo 8
  • Обектен код 9297
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Бизнес
  • Квадратура 1500 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба бизнес имот с площ 1500 кв.м В Лимассоле. Бизнесът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто.

Тези имоти за продажба в Писури, Кипър са чудесна възможност за инвестиция!

Предлага се за продажба комплекс от 12 апартамента и 4  мезонета, нискоетажен тип застройка в покрайнините на село Писури. Непокътнат район, на минути пеша от живописния селски площад, където има барове, ресторанти, механи, банки, поща, минимаркет и щандове за вестници. 

Елегантно проектирани апартаменти с две спални и таунхауси (16 единици) с общ басейн (с форма на бъбрек), душ и съблекалня, частен паркинг, завършен от централизиран сателитен и електрически вход с дистанционно управление за осигуряване на уединение.

Основни характеристики:

• Модерно развитие на пешеходно разстояние от удобства и услуги.
• В близост до плажове, голф игрища и петзвездни курорти.
• Голям, общ плувен басейн.
• Първокласно развитие с отличен инвестиционен потенциал.
• По средата между градовете Лимасол и Пафос.
• Лесен достъп до магистралата.

Проект на зелено. Доставка на проекта 18 месеца след подписване на договора за покупко-продажба.

Продажба
325 000 € 2708 €/m²
  • Обектен код 24578
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 70 m
Продажба
3 650 000 € 18250 €/m²
  • Обектен код 24860
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
1 400 000 €
  • Обектен код 25041
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 530 m
Продажба
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Обектен код 25109
  • Квадратура 370 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 25493
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
450 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 25546
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Обектен код 25563
  • Квадратура 1566 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Обектен код 26550
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 280 m
Продажба
275 000 € 1057 €/m²
  • Обектен код 32316
  • Квадратура 260 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 33716
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m

Абонамент за бюлетин