Продажба - Таунхаус 320 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
850 000 €
2656 €/m²
Property 9589 photo 1
Property 9589 photo 2
Property 9589 photo 3
Property 9589 photo 4
Property 9589 photo 5
Property 9589 photo 6
Property 9589 photo 7
Property 9589 photo 8
Property 9589 photo 9
Property 9589 photo 10
Property 9589 photo 11
Property 9589 photo 12
Property 9589 photo 13
Property 9589 photo 14
Property 9589 photo 15
Property 9589 photo 16
Property 9589 photo 17
Property 9589 photo 18

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2017
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 320 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от хол, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
940 000 € 6225 €/m²
  • Обектен код 65137
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Обектен код 63791
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Обектен код 57794
  • Квадратура 297 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
730 000 € 2703 €/m²
  • Обектен код 23110
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
890 000 € 6137 €/m²
  • Обектен код 64880
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Обектен код 65345
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 4130 €/m²
  • Обектен код 3090
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Обектен код 19509
  • Квадратура 306 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
810 000 € 6090 €/m²
  • Обектен код 64213
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин