Продават
По запитване
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • Обектен код 1280
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 720 m²
  • Площ на участък 9000 m²
  • Област Атика
  • Информация Останалата част на Атика (Атика)
  • Брой стаи 7

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Плаж: песок и мелкая галька
  • Брой стаи: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до край. град: 5 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба вила с площ 720 кв.м в Атика. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто.

Продажба
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 9439
  • Квадратура 870 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 10664
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 10879
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 12116
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 12211
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 21000 m
Продажба
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 12965
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 13
Продажба
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Обектен код 12999
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • Обектен код 13516
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • Обектен код 14275
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 14290
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин