Продават
По запитване
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • Обектен код 1280
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 720 m²
  • Площ на участък 9000 m²
  • Област Атика
  • Информация Останалата част на Атика (Атика)
  • Брой стаи 7

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Плаж: песок и мелкая галька
  • Брой стаи: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до край. град: 5 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба вила с площ 720 кв.м в Атика. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто.

Продажба
1 350 000 € 1 250 000 € 2403 €/m²
  • Обектен код 33692
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 000 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 34875
  • Квадратура 600 m²
Продажба
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 35090
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36126
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 36662
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 36818
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 40429
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Обектен код 41218
  • Квадратура 750 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Обектен код 41219
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 41912
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин