Продават
По запитване
Property 1326 photo 1
Property 1326 photo 2
Property 1326 photo 3
Property 1326 photo 4
Property 1326 photo 5
Property 1326 photo 6
Property 1326 photo 7
Property 1326 photo 8
Property 1326 photo 9
Property 1326 photo 10
Property 1326 photo 11
Property 1326 photo 12
Property 1326 photo 13
Property 1326 photo 14
Property 1326 photo 15
Property 1326 photo 16
  • Обектен код 1326
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 600 m²
  • Площ на участък 4010 m²
  • Област Атика
  • Информация Останалата част на Атика (Атика)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 6: 6 спален, два бассейна, два салона, комната для прислуги, рабочий кабинет, игровая комната , тренажерный зал, 4 веранды
  • Други удобства: бассейн 72 кв.м, кондиционеры, автономное отопление, сигнализация, автополив, автоматические ворота, электроприборы и мебель высшей категории, спутниковое тв и интернет
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 600 кв.м в Атика. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
1 200 000 € 1714 €/m²
  • Обектен код 4296
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 150 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 4416
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 600 000 € 2 000 000 € 6060 €/m²
  • Обектен код 4875
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
4 500 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 5272
  • Квадратура 750 m²
  • Брой стаи 14
Продажба
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Обектен код 6181
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Обектен код 8060
  • Квадратура 460 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
600 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 9429
  • Квадратура 385 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 9439
  • Квадратура 870 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 10664
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 10879
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин