Продават
По запитване
Property 1326 photo 1
Property 1326 photo 2
Property 1326 photo 3
Property 1326 photo 4
Property 1326 photo 5
Property 1326 photo 6
Property 1326 photo 7
Property 1326 photo 8
Property 1326 photo 9
Property 1326 photo 10
Property 1326 photo 11
Property 1326 photo 12
Property 1326 photo 13
Property 1326 photo 14
Property 1326 photo 15
Property 1326 photo 16
  • Обектен код 1326
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 600 m²
  • Площ на участък 4010 m²
  • Област Атика
  • Информация Останалата част на Атика (Атика)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 6: 6 спален, два бассейна, два салона, комната для прислуги, рабочий кабинет, игровая комната , тренажерный зал, 4 веранды
  • Други удобства: бассейн 72 кв.м, кондиционеры, автономное отопление, сигнализация, автополив, автоматические ворота, электроприборы и мебель высшей категории, спутниковое тв и интернет
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 600 кв.м в Атика. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • Обектен код 14275
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 14290
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 14434
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 15
Продажба
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 14468
  • Квадратура 800 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 700 000 € 1 550 000 € 3690 €/m²
  • Обектен код 16884
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 900 000 € 1 550 000 € 3163 €/m²
  • Обектен код 16886
  • Квадратура 490 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 18361
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
4 410 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 18427
  • Квадратура 770 m²
  • Брой стаи 14
Продажба
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Обектен код 18833
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 19042
  • Квадратура 816 m²
  • Брой стаи 11

Абонамент за бюлетин