Продават
По запитване
Property 1387 photo 1
Property 1387 photo 2
Property 1387 photo 3
Property 1387 photo 4
Property 1387 photo 5
Property 1387 photo 6
Property 1387 photo 7
Property 1387 photo 8
Property 1387 photo 9
Property 1387 photo 10
Property 1387 photo 11
Property 1387 photo 12
Property 1387 photo 13
Property 1387 photo 14
Property 1387 photo 15
Property 1387 photo 16
Property 1387 photo 17

Details

  • Брой етажи: 3
  • Други удобства: 13 складских помещений, винный погреб, гостевой дом, специальное место для животных, церквушка, бассейн с гидромассажем, бар у бассейна, барбекю и дровяная печь, три беседки, электродвижок, автополив участка и наружное освещение
  • разстояние до морето: 80 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 365 кв.м в Атика. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
2 000 000 € 1 650 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 62542
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 1 300 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 62651
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 1 100 000 € 2820 €/m²
  • Обектен код 63087
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 4095 €/m²
  • Обектен код 63185
  • Квадратура 293 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 650 000 € 3947 €/m²
  • Обектен код 63527
  • Квадратура 418 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 63604
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 050 000 € 3025 €/m²
  • Обектен код 63960
  • Квадратура 347 m²
  • Разстояние до морето 5500 m
Продажба
905 000 € 4525 €/m²
  • Обектен код 63973
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 64729
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 1578 €/m²
  • Обектен код 64730
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 10

Абонамент за бюлетин