Продават

Продажба - Таунхаус 110 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
220 000 €
2000 €/m²
Property 143 photo 1
Property 143 photo 2
Property 143 photo 3
Property 143 photo 4
Property 143 photo 5
Property 143 photo 6
Property 143 photo 7
Property 143 photo 8
Property 143 photo 9
Property 143 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2009
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 4: 17 кв.м. подвал, 1 этаж: гостиная с кухней, ванная. 2 этаж: 3 спальни, ванная
  • Други удобства: отопление, сигнализация, общий бассейн на 5 домов
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 80 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 110 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
250 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 3386
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
290 000 € 3866 €/m²
  • Обектен код 3688
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 8184
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
180 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 28924
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 2589 €/m²
  • Обектен код 31242
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
200 000 € 1428 €/m²
  • Обектен код 31745
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 2169 €/m²
  • Обектен код 32756
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 1754 €/m²
  • Обектен код 43854
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 52537
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2434 €/m²
  • Обектен код 52949
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин