Продават

Продажба - Таунхаус 110 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
220 000 €
2000 €/m²
Property 143 photo 1
Property 143 photo 2
Property 143 photo 3
Property 143 photo 4
Property 143 photo 5
Property 143 photo 6
Property 143 photo 7
Property 143 photo 8
Property 143 photo 9
Property 143 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2009
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 4: 17 кв.м. подвал, 1 этаж: гостиная с кухней, ванная. 2 этаж: 3 спальни, ванная
  • Други удобства: отопление, сигнализация, общий бассейн на 5 домов
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 80 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 110 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
250 000 € 2551 €/m²
  • Обектен код 178
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 1757
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 53273
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1533 €/m²
  • Обектен код 56169
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2473 €/m²
  • Обектен код 62845
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 63064
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
234 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 63592
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 63699
  • Квадратура 126 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 64070
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин