Продажба - Таунхаус 232 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада
1 200 000 €
5172 €/m²
Property 19657 photo 1
Property 19657 photo 2
Property 19657 photo 3
Property 19657 photo 4
Property 19657 photo 5
Property 19657 photo 6
Property 19657 photo 7
Property 19657 photo 8

Details

  • Годишно: 1,03%
  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 232 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Пети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, 2 бани. Четвърти етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 37298
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Обектен код 62558
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 61407
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Обектен код 64958
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Обектен код 62300
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Обектен код 63791
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Обектен код 19509
  • Квадратура 306 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
По запитване
  • Обектен код 56947
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Обектен код 60413
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Обектен код 64956
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин