Продажба - Таунхаус 300 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Кифисия
1 600 000 €
5333 €/m²
Property 37298 photo 1
Property 37298 photo 2
Property 37298 photo 3
Property 37298 photo 4
Property 37298 photo 5
Property 37298 photo 6
Property 37298 photo 7
Property 37298 photo 8
Property 37298 photo 9
Property 37298 photo 10
Property 37298 photo 11
Property 37298 photo 12
Property 37298 photo 13
Property 37298 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Година на обновяване: 2016
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 13000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 300 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Продажба
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 60411
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Обектен код 64820
  • Квадратура 187 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 58407
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Обектен код 62732
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 1 200 000 € 2553 €/m²
  • Обектен код 4055
  • Квадратура 470 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Обектен код 58379
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57179
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Обектен код 64182
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Обектен код 64958
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 37298
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин