1 350 000 €
6750 €/m²
Property 58407 photo 1
Property 58407 photo 2
Property 58407 photo 3
Property 58407 photo 4
Property 58407 photo 5
Property 58407 photo 6
Property 58407 photo 7
Property 58407 photo 8
Property 58407 photo 9
Property 58407 photo 10
Property 58407 photo 11

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 200 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Пети етаж и се състои от 3 спални, 3 душове с тоалетна, един офис. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, собствен басейн, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Обектен код 8247
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
По запитване
  • Обектен код 56947
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Обектен код 63791
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 60414
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 37298
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Обектен код 60413
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Обектен код 62300
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57179
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Обектен код 65134
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Обектен код 62732
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин