Продажба - Таунхаус 158 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
1 150 000 €
7278 €/m²
Property 65134 photo 1
Property 65134 photo 2
Property 65134 photo 3
Property 65134 photo 4
Property 65134 photo 5
Property 65134 photo 6
Property 65134 photo 7
Property 65134 photo 8
Property 65134 photo 9
Property 65134 photo 10
Property 65134 photo 11
Property 65134 photo 12

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 215 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 158 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 4 нива. Четвърти етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Шести етаж и се състои от 3 спални, 3 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
940 000 € 6225 €/m²
  • Обектен код 65137
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Обектен код 64958
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
940 000 € 7401 €/m²
  • Обектен код 64215
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 37298
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Обектен код 8247
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Обектен код 58375
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 61407
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Обектен код 64956
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Обектен код 62558
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
945 000 € 3258 €/m²
  • Обектен код 38715
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин