180 000 € 120 000 €
469 €/m²
Property 21339 photo 1
Property 21339 photo 2
Property 21339 photo 3
Property 21339 photo 4
Property 21339 photo 5
Property 21339 photo 6
Property 21339 photo 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 6
  • разстояние до морето: 5500 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 256 кв.м на о-в Корфу. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 6 спални. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • Обектен код 39570
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 56475
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
240 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 46653
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
250 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 38935
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 3793 €/m²
  • Обектен код 62108
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 19790
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 280 m
Продажба
175 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 28792
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
195 000 € 1083 €/m²
  • Обектен код 23620
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
160 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 56995
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • Обектен код 21339
  • Квадратура 256 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин