220 000 €
3793 €/m²
Property 62108 photo 1
Property 62108 photo 2
Property 62108 photo 3
Property 62108 photo 4
Property 62108 photo 5
Property 62108 photo 6
Property 62108 photo 7
Property 62108 photo 8
Property 62108 photo 9
Property 62108 photo 10
Property 62108 photo 11
Property 62108 photo 12
Property 62108 photo 13
Property 62108 photo 14
Property 62108 photo 15
Property 62108 photo 16
Property 62108 photo 17
Property 62108 photo 18
Property 62108 photo 19
Property 62108 photo 20
Property 62108 photo 21
Property 62108 photo 22
Property 62108 photo 23
Property 62108 photo 24

Details

  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 58 кв.м на о-в Корфу. Къщата и се състои от 2 спални, една кухня, баня с тоалетна. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето.

Продажба
285 000 € 1295 €/m²
  • Обектен код 32639
  • Квадратура 220 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
255 000 € 2056 €/m²
  • Обектен код 52977
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 1481 €/m²
  • Обектен код 23621
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • Обектен код 21339
  • Квадратура 256 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 56043
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
195 000 € 1083 €/m²
  • Обектен код 23620
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
255 000 € 1593 €/m²
  • Обектен код 62254
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 56475
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Обектен код 62026
  • Квадратура 268 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • Обектен код 24933
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин