320 000 € 285 000 €
1966 €/m²
Property 24933 photo 1
Property 24933 photo 2
Property 24933 photo 3
Property 24933 photo 4
Property 24933 photo 5

Details

  • Година на строителство: 1935
  • Брой стаи: 6
  • Условие: Стара сграда
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до край. град: 5000 km
  • Разстояние до летището: 1 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 145 кв.м на о-в Корфу. Къщата и се състои от 5 спални, хол, 2 кухни, една баня, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: градина.

Продажба
430 000 € 4300 €/m²
  • Обектен код 60780
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 1295 €/m²
  • Обектен код 32639
  • Квадратура 220 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
400 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 61297
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Обектен код 49701
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 3847
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
360 000 € 900 €/m²
  • Обектен код 34346
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • Обектен код 24933
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Обектен код 62026
  • Квадратура 268 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Обектен код 39619
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
385 000 € 1425 €/m²
  • Обектен код 54424
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин